PRACE MANUALNEdepositphotos 25045665 stock photo workers in distribution warehouse

Dysponujemy zespołem doświadczonych pracowników. Etykietowanie, personalizacja, łaczenie zestawów promocyjnych czy ich dekompletacja – zawsze możesz mieć pewność najwyższej jakości i terminowego zakończenia zlecenia. Pracujemy w systemie dwuzmianowym, co pozwala na bardzo elastyczne planowanie procesów produkcyjnych.

FOLIOWANIE

Posiadamy nowoczesny park maszynowy pozwalający na pracę z wydajnością nawet 4000 sztuk na godzinę. Foliowanie luźne i z obkurczaniem, opaski SLEEVE, folia PVC, polipropylen i poliolefina – terminowo wykonamy każde zlecenie. W najbliższym czasie planujemy uruchomienie linii foliującej w technologii Flow Pack.

DRUK I PERSONALIZACJA

Dla usprawnienia współpracy zapewniamy naszym klientom możliwość druku etykiet z danymi teleadresowymi, kodów EAN i innych tego typu etykiet – niezależnie od nakładu wszystko odbędzie się błyskawicznie i na miejscu.

KONTROLA JAKOŚCI

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług każdy produkt poddawany jest kontroli jakościowej, a analiza przedprodukcyjna pozwala na wyeliminowanie ewentualnych błędów i wprowadzenie poprawek jeszcze przed rozpoczęciem procesu produkcji. Najwyższa jakość – zawsze dostajesz to, czego oczekiwałeś.

 

Zapraszamy do nawiązania wsółpracy! Zapewniamy fachową obsługę w miłej atmosferze: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ar dwn

ADD BIURO


ADD Creative Studio Reklamy 
Aleje Jerozolimskie 214
02-486 Warszawa

+48 531 626 526
www.add-creative.pl

ADD FABRYKA


co-packing, magazyn, logistyka
ul. Bodycha 97, hala 4
05-816 Reguły

+48 602 239 515
biuro@add-fabryka.pl